Uzaybet Para Yatırma ve Çekme Yöntemleri

Uzaybet Para Yatırma ve Çekme Yöntemleri

Uzaybet üyelerine sağladığı binlerce avantaj sunmaktadır. Bu açıdan dolayı da en çok tercih edilen bir site olmuştur. Kişiler de bu şekilde avantajı olan bir siteyi tercih edeceklerinden dolayı birçok bonustan da yararlanarak bu kazançlarını nasıl elde edeceklerini uzaybet para yatırma ve çekme yöntemleri merak etmektedirler. Bu açıdan dolayı bu yazı kimseleri bilgilendirecektir. Bunlar ise şu şekilde açıklamak mümkündür.

uzaybet para yatırma ve çekme yöntemleri

Cepbank Yöntemi 

Bu yöntem üzerinden sadece para yatırma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Uzaybet para yatırma ve çekme yöntemleri içerisinde tek olan bir uygulamadır. Bu açıdan diğerlerinden ayrışmaktadır. Bu işlemde sadece anlaşmalı olan bankalar ile bu yatırma işlemi yapılmaktadır. Bu anlaşmalı olan bankaları ise uzaybet sitesinde bulmak mümkündür. Ayrıca bir başka olanak ise kullanıcıların bu para yatırma işlemini yapmaları için bir banka hesabına sahip olmalarına gerek yoktur. Bir farklı kullanıcının hesabından bu işlemi kolaylıkla yerine getirebilirler. Ancak dikkat edilmesi gereken bir husus ise bu bilgileri 3. bir kişi ile paylaşmanın sakıncalı bir durum olacağıdır. Bu konuda kişilerin dikkatli davranmasında yarar vardır. 

Banka Havalesi Yöntemi 

Uzaybet para yatırma ve çekme yöntemleri içerisinde olan bir başka yöntem ise banka havalesi yolu ile para yatırma ve çekebilme işlemidir. Bu işlem sayesinde hem hesabınıza para yatırabilir hem de aynı zamanda çekimde sağlayabilirsiniz. Para çekebilmek için para çekmenizi beyan eden para çekme formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Ancak bu formu doldururken ise hesabınıza ait bazı bilgileri öğrenmenizde ve bilmenizde yarar olacaktır. 

AstroPay Yöntemi 

Bu yöntem ile kişiler dolar üzerinden işlem yapabilmektedir. Bu açıdan dolayı bazı kullanıcılar tarafından da tercih unsuru olmaktadır. Uzaybet para yatırma ve çekme yöntemleri içerisinde dolar kuru üzerinden yapılan tek yöntemdir. Kişilerin bunun için bir astropay ön ödemeli kart hesaplarının olması gerekmektedir. Kişiler bu sayede kartlarına aldıkları ödemeleri bir astropay satış noktasına giderek birikmiş olan bakiyeyi nakde çevirebilirler. Kur oranlarında bir yükseliş veya azalış olabileceğinden dolayı alınan parada farklılık gösterebilir. 

Jeton Yöntemi 

Bu yöntem ise Euro üzerinden yapılmaktadır. Bu yöntemde ise kişilerin ön ödemeli kartlarına verdikleri formlar dâhilindeki bilgiler ile para aktarımı sağlanır ve bu işlem ile paralarını alabilmeleri hedeflenmektedir. Uzaybet para yatırma ve çekme yöntemleri içerisinde güvenilir bir yol olmasına karşılık yine bütün güvenlik sorunları kullanıcılara yüklenmiştir. 

Paykasa Yöntemi 

Bu yöntem ile kullanıcılar yine aynı jeton yönteminde olduğu gibi Euro üzerinden değerlendirmeye tabi olurlar. Kişiler ile bütün iletişim siteye beyan ettikleri mail adresi üzerinden yapılmaktadır. Uzaybet para yatırma ve çekme yöntemleri içerisinde yine hem para çekmeyi sağlayan hem de para yatırmak için kullanılan bir yöntem olmaktadır. Burada da kişiler ön ödemeli kart bilgilerini girerek gerekli işlemleri mail üzerinden takip edip aynı zamanda kartlarına bakiyelerinin yüklenmesini inceleyebilirler. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir